WDC Cup

Finale

Week 17: zondag 30 April

Winnaarsronde (Speltype: eredivisie)
zondag DC Aod Thoear 1 - Bie Briels 1 5 - 6
Verliezersronde (Speltype: 1e divisie)
zondag Café Keent 1 - Vreug of Laat 1 0 - 5

Halve finales

Week 17: zondag 30 April

Winnaarsronde (Speltype: eredivisie)
zondag DC Colibri 1 - Bie Briels 1 2 - 8
zondag Wups Pub 1 - DC Aod Thoear 1 3 - 7
Verliezersronde (Speltype: 1e divisie)
zondag DC 't Verschil 2 - Vreug of Laat 1 1 - 7
zondag Helmi's 1 - Café Keent 1 4 - 5

Kwartfinales

Week 14: maandag 3 April tot en met vrijdag 7 April

Laatste 16

Week 10: maandag 6 Maart tot en met vrijdag 10 Maart

Laatste 32

Week 3: maandag 16 Januari tot en met vrijdag 20 Januari

Laatste 64

Week 47: maandag 21 November tot en met vrijdag 25 November

Winnaarsronde (Speltype: eredivisie)
maandag Bie Briels 1 - DC de Hook 5 10 - 0
maandag Cambrinus Bar Budel - DC Colibri 1 1 - 9
maandag Matchpoint 1 - Matchpoint 2 8 - 2
dinsdag Bie Briels 3 - Two Jacks 3 6 - 4
woensdag DC Het Lamme Handje - DC de Schans 1 6 - 4
woensdag Café Quincy 4 - DC de Prins 6 3 - 7
woensdag DC de Prins 4 - DC de Pegelpikkers 2 10 - 0
donderdag Vreug of Laat 55 - Café Quincy 2 1 - 9
donderdag Don Papi 1 - Vino's Place 5 0 - 10
donderdag Maroy bar 2 - DC de Prins 5 0 - 10
donderdag DC de Leemskuil 2 - DC de Stuiterbal 2 5 - 6
vrijdag DC9 II - ZigZag Dart team 1 8 - 2
vrijdag Vino's Place Angels - DC 't Sinterkläöske 0 - 10
vrijdag Vino's Place 2 Droeftoeters - Maroy bar 3 10 - 0
vrijdag Maroy bar 1 - DC de Knup 7 - 3
14-11 DC Aod Thoear 1 - DC de Hook 1 7 - 3
22-11 Café Jonas 3 - Café Quincy 3 7 - 3
23-11 Wups Pub 3 - DC Richard's Bar 5 - 6
23-11 Biermanns Heroes - De Kleine Winst 1 - 9

Vrijloot
Bie Briels 2, Bie Briels 3, Bie de Tied 2, Café Jonas 3, Café Quincy 3, DC Colibri 1, DC de Hook 1, DC de Hook 8, DC de Lions 2, DC Itter 2, DC Oad Leivere 1, DC Sjaen 2, DC ‘t Sinterkläöske, Don Papi 1, Dutch Courage, Maroy Bar 1, Vino's Place 5 Droeftoeters, Vino's Place 99, Wups Pub 2 en Wups Pub 6

Verliezersronde (Speltype: 1e divisie)
dinsdag DC 't Haasje - DC Sjaen 2 6 - 2
woensdag Microbar 3 - DC Itter 1 5 - 3
woensdag DC de Lions - Two Jacks 1 4 - 5
donderdag DC de Schans 2 - Bie Briels 4 3 - 5
donderdag DC Dart Mares 1 - DC Dart Mares 2 2 - 6
donderdag DC de Stuiterbal 1 - Microbar 2 5 - 3
donderdag DC de Pegelpikkers 3 - Helmi's 1 1 - 7
vrijdag Café Keent 1 - Café Jonas 5 7 - 1
vrijdag DC 't Kraenke 1 - DC de Hook 8 3 - 5
vrijdag Microbar 1 - DC 't Kraenke 3 3 - 5
vrijdag Vino's Place 8 - DC de Moesdijk 2 7 - 1
vrijdag Vreug of Laat 2 - Bie Briels 5 4 - 5
vrijdag Vreug of laat 69 - Pins & Pints 5 6 - 2
vrijdag DC Itter 3 - Bie Briels 2 1 - 7
vrijdag DC de Bullwippers - DC de Tram 1 5 - 4
vrijdag DC 't Verschil 3 - DC de Moesdijk 1 7 - 1
23-11 DC Le-Nie - DC Colibri 2 8 - 0

Vrijloot
Angels Army, Aod Bosseve 2, Bie de Tied 3, cafe de city , Cafe Jonas 1, DC Bert'us, DC de Hook 7, DC De Kleine Winst 1, DC de Lions 1, DC ons Lieske , DC 't Verschil 3, Geweun Gooien!, Heidegoud 2, Helmi's , Pins & Pints 4, raRe BrewPub 1, Vino's Place 1, Vreug of Laat 69, Wolves, Wups Pub 2.0 en Wups pub 5

Voorronde

Week 40: maandag 3 Oktober tot en met vrijdag 7 Oktober

Contact

Secretariaat

Davy Cardinaal
info@wdc-darts.nl

Penningmeester

Ad Brekoo
penningmeester@wdc-darts.nl

Wedstrijdsecretariaat

Maik Brentjens
competitie@wdc-darts.nl

Toernooi Coördinator

Mandy Triekels
toernooien@wdc-darts.nl
commissies@wdc-darts.nl

Regioteam Coördinator

Martien van Kuijk
regioteam@wdc-darts.nl
cup@wdc-darts.nl

Adres

Weerter Darts Competitie

St. Willibrordusstraat 15 6031 CX Nederweert kvk nr.: 40177001