Wedstrijden The Fanatics
Speelweek 1 zaterdag 23 September 2023
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
SL Posthoorn Duurzaam | De Reunie-adro Parket | 6 - 4 |
t Voorhuis | Binnadorst | 7 - 3 |
Dartcafe Nouveau 1 | SL Dubbel10 Arnhem | 5 - 5 |
Pluym Schilderwerken | Fanatics Weert | 9 - 1 |
Xtreme sport Tilburg | SLT De Salamander | 7 - 3 |
Speelweek 2 zaterdag 14 Oktober 2023
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
SLT De Salamander | Binnadorst | 1 - 9 |
Fanatics Weert | Dartcafe Nouveau 1 | 6 - 4 |
SL Dubbel10 Arnhem | t Voorhuis | 2 - 8 |
De Reunie-adro Parket | Pluym Schilderwerken | 7 - 3 |
Xtreme sport Tilburg | SL Posthoorn Duurzaam | 8 - 2 |
Speelweek 3 zaterdag 21 Oktober 2023
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
SL Posthoorn Duurzaam | SLT De Salamander | 4 - 6 |
Dartcafe Nouveau 1 | De Reunie-adro Parket | 7 - 3 |
Pluym Schilderwerken | Xtreme sport Tilburg | 3 - 7 |
Binnadorst | SL Dubbel10 Arnhem | 6 - 4 |
t Voorhuis | Fanatics Weert | 9 - 1 |
Speelweek 4 zaterdag 4 November 2023
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
De Reunie-adro Parket | t Voorhuis | 5 - 5 |
SLT De Salamander | SL Dubbel10 Arnhem | 3 - 7 |
SL Posthoorn Duurzaam | Pluym Schilderwerken | 6 - 4 |
Xtreme sport Tilburg | Dartcafe Nouveau 1 | 7 - 3 |
Fanatics Weert | Binnadorst | 2 - 8 |
Speelweek 5 zaterdag 11 November 2023
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
Pluym Schilderwerken | SLT De Salamander | 4 - 6 |
Binnadorst | De Reunie-adro Parket | 6 - 4 |
Dartcafe Nouveau 1 | SL Posthoorn Duurzaam | 7 - 3 |
t Voorhuis | Xtreme sport Tilburg | 7 - 3 |
SL Dubbel10 Arnhem | Fanatics Weert | 5 - 5 |
Speelweek 6 zaterdag 25 November 2023
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
SL Posthoorn Duurzaam | t Voorhuis | 4 - 6 |
SLT De Salamander | Fanatics Weert | 4 - 6 |
Xtreme sport Tilburg | Binnadorst | 7 - 3 |
De Reunie-adro Parket | SL Dubbel10 Arnhem | 6 - 4 |
Pluym Schilderwerken | Dartcafe Nouveau 1 | 7 - 3 |
Speelweek 7 zaterdag 9 December 2023
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
t Voorhuis | Pluym Schilderwerken | 7 - 3 |
Dartcafe Nouveau 1 | SLT De Salamander | 6 - 4 |
Xtreme sport Tilburg | SL Dubbel10 Arnhem | 5 - 5 |
Fanatics Weert | De Reunie-adro Parket | 5 - 5 |
Binnadorst | SL Posthoorn Duurzaam | 4 - 6 |
Speelweek 8 zaterdag 16 December 2023
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
Xtreme sport Tilburg | Fanatics Weert | 5 - 5 |
SLT De Salamander | De Reunie-adro Parket | 5 - 5 |
Pluym Schilderwerken | Binnadorst | 2 - 8 |
SL Posthoorn Duurzaam | SL Dubbel10 Arnhem | 2 - 8 |
Dartcafe Nouveau 1 | t Voorhuis | 4 - 6 |
Speelweek 9 zaterdag 6 Januari 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
De Reunie-adro Parket | Xtreme sport Tilburg | 3 - 7 |
t Voorhuis | SLT De Salamander | 8 - 2 |
Binnadorst | Dartcafe Nouveau 1 | 6 - 4 |
Fanatics Weert | SL Posthoorn Duurzaam | 5 - 5 |
SL Dubbel10 Arnhem | Pluym Schilderwerken | 4 - 6 |
Speelweek 10 zaterdag 27 Januari 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
Xtreme sport Tilburg | SLT De Salamander | 5 - 5 |
Binnadorst | t Voorhuis | 5 - 5 |
SL Posthoorn Duurzaam | Dartcafe Nouveau 1 | 8 - 2 |
Fanatics Weert | Pluym Schilderwerken | 6 - 4 |
De Reunie-adro Parket | SL Posthoorn Duurzaam | 4 - 6 |
Speelweek 11 zaterdag 24 Februari 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
Binnadorst | SLT De Salamander | 4 - 6 |
Dartcafe Nouveau 1 | Fanatics Weert | 6 - 4 |
t Voorhuis | SL Dubbel10 Arnhem | 7 - 3 |
Pluym Schilderwerken | De Reunie-adro Parket | 6 - 4 |
SL Posthoorn Duurzaam | Xtreme sport Tilburg | 7 - 3 |
Speelweek 12 zaterdag 2 Maart 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
SLT De Salamander | SL Posthoorn Duurzaam | 5 - 5 |
De Reunie-adro Parket | Dartcafe Nouveau 1 | 6 - 4 |
Xtreme sport Tilburg | Pluym Schilderwerken | 8 - 2 |
SL Dubbel10 Arnhem | Binnadorst | 4 - 6 |
Fanatics Weert | t Voorhuis | 3 - 7 |
Speelweek 13 zaterdag 9 Maart 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
t Voorhuis | De Reunie-adro Parket | 5 - 5 |
SL Dubbel10 Arnhem | SLT De Salamander | 9 - 1 |
Pluym Schilderwerken | SL Posthoorn Duurzaam | 2 - 8 |
Dartcafe Nouveau 1 | Xtreme sport Tilburg | 4 - 6 |
Binnadorst | Fanatics Weert | 7 - 3 |
Speelweek 14 zaterdag 23 Maart 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
SLT De Salamander | Pluym Schilderwerken | 7 - 3 |
De Reunie-adro Parket | Binnadorst | 4 - 6 |
SL Posthoorn Duurzaam | Dartcafe Nouveau 1 | 6 - 4 |
Xtreme sport Tilburg | t Voorhuis | 3 - 7 |
Fanatics Weert | SL Dubbel10 Arnhem | 7 - 3 |
Speelweek 15 zaterdag 6 April 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
t Voorhuis | SL Posthoorn Duurzaam | 3 - 7 |
Fanatics Weert | SLT De Salamander | 8 - 2 |
Binnadorst | Xtreme sport Tilburg | 6 - 4 |
SL Dubbel10 Arnhem | De Reunie-adro Parket | 3 - 7 |
Dartcafe Nouveau 1 | Pluym Schilderwerken | 6 - 4 |
Speelweek 16 zaterdag 20 April 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
Pluym Schilderwerken | t Voorhuis | 6 - 4 |
SLT De Salamander | Dartcafe Nouveau 1 | 6 - 4 |
SL Dubbel10 Arnhem | Xtreme sport Tilburg | 4 - 6 |
De Reunie-adro Parket | Fanatics Weert | 3 - 7 |
SL Posthoorn Duurzaam | Binnadorst | 3 - 7 |
Speelweek 17 zaterdag 11 Mei 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
Fanatics Weert | Xtreme sport Tilburg | 4 - 6 |
De Reunie-adro Parket | SLT De Salamander | 5 - 5 |
Binnadorst | Pluym Schilderwerken | 6 - 4 |
SL Dubbel10 Arnhem | SL Posthoorn Duurzaam | 3 - 7 |
t Voorhuis | Dartcafe Nouveau 1 | 7 - 3 |
Speelweek 18 donderdag 23 Mei 2024
Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|
Xtreme sport Tilburg | De Reunie-adro Parket | - |
SLT De Salamander | t Voorhuis | - |
Dartcafe Nouveau 1 | Binnadorst | - |
SL Posthoorn Duurzaam | Fanatics Weert | - |
Pluym Schilderwerken | SL Dubbel10 Arnhem | - |