WDC Cup

Finale

Week 18: zondag 3 mei

Winnaarsronde (Speltype: eredivisie)
zondag DC Aod Thoear 1 - Bie Briels 1 5 - 6
Verliezersronde (Speltype: 1e divisie)
zondag Café Keent 1 - Vreug of Laat 1 0 - 5

Halve finales

Week 18: zondag 3 mei

Winnaarsronde (Speltype: eredivisie)
zondag DC Colibri 1 - Bie Briels 1 2 - 8
zondag Wups Pub 1 - DC Aod Thoear 1 3 - 7
Verliezersronde (Speltype: 1e divisie)
zondag DC 't Verschil 2 - Vreug of Laat 1 1 - 7
zondag Helmi's 1 - Café Keent 1 4 - 5

Kwartfinales

Week 13: maandag 23 maart tot en met vrijdag 27 maart

Laatste 16

Week 6: maandag 3 februari tot en met vrijdag 7 februari

Laatste 32

Week 51: maandag 16 december tot en met vrijdag 20 december

Laatste 64

Week 45: maandag 4 november tot en met vrijdag 8 november

Winnaarsronde (Speltype: eredivisie)
maandag Cambrinus Bar Budel - DC Colibri 1 1 - 9
maandag Bie Briels 1 - DC de Hook 5 10 - 0
maandag Matchpoint 1 - Matchpoint 2 8 - 2
dinsdag Bie Briels 3 - Two Jacks 3 6 - 4
woensdag DC de Prins 4 - DC de Pegelpikkers 2 10 - 0
woensdag DC Het Lamme Handje - DC de Schans 1 6 - 4
woensdag Café Quincy 4 - DC de Prins 6 3 - 7
donderdag Don Papi 1 - Vino's Place 5 0 - 10
donderdag Vreug of Laat 55 - Café Quincy 2 1 - 9
donderdag DC de Leemskuil 2 - DC de Stuiterbal 2 5 - 6
donderdag Maroy bar 2 - DC de Prins 5 0 - 10
vrijdag Maroy bar 1 - DC de Knup 7 - 3
vrijdag Vino's Place Angels - DC 't Sinterkläöske 0 - 10
vrijdag DC9 II - ZigZag Dart team 1 8 - 2
vrijdag Vino's Place 2 Droeftoeters - Maroy bar 3 10 - 0
14-11 DC Aod Thoear 1 - DC de Hook 1 7 - 3
22-11 Café Jonas 3 - Café Quincy 3 7 - 3
23-11 Wups Pub 3 - DC Richard's Bar 5 - 6
23-11 Biermanns Heroes - De Kleine Winst 1 - 9

Vrijloot
Bie Briels 2, Bie Briels 4, DC Bert'us, DC Colibri 1, DC de Hook 7, DC de Leemskuil 1, DC de Pegelpikkers 1, DC de Pegelpikkers 3, DC Itter 1, DC Le-Nie, DC 't Verschil 3, Non Blondes, Vino's place 2 Droeftoeters, Vino's The Travelers, Vreug of Laat 55 en Wups Pub 1

Verliezersronde (Speltype: 1e divisie)
dinsdag DC 't Haasje - DC Sjaen 2 6 - 2
woensdag Microbar 3 - DC Itter 1 5 - 3
woensdag DC de Lions - Two Jacks 1 4 - 5
donderdag DC de Pegelpikkers 3 - Helmi's 1 1 - 7
donderdag DC de Schans 2 - Bie Briels 4 3 - 5
donderdag DC Dart Mares 1 - DC Dart Mares 2 2 - 6
donderdag DC de Stuiterbal 1 - Microbar 2 5 - 3
vrijdag DC de Bullwippers - DC de Tram 1 5 - 4
vrijdag DC Itter 3 - Bie Briels 2 1 - 7
vrijdag Microbar 1 - DC 't Kraenke 3 3 - 5
vrijdag Vreug of laat 69 - Pins & Pints 5 6 - 2
vrijdag DC 't Verschil 3 - DC de Moesdijk 1 7 - 1
vrijdag Café Keent 1 - Café Jonas 5 7 - 1
vrijdag DC 't Kraenke 1 - DC de Hook 8 3 - 5
vrijdag Vino's Place 8 - DC de Moesdijk 2 7 - 1
vrijdag Vreug of Laat 2 - Bie Briels 5 4 - 5
23-11 DC Le-Nie - DC Colibri 2 8 - 0

Vrijloot
Bie Briels 5, Bie de Tied 1, Bie de Tied 3, Café Jonas 1, DC Dart Mares 1, DC de Moesdijk, DC de Schans 2, DC Sjaen 2, DC Thalia, Don Papi 1, Maroy bar 1, Microbar 1, Two Jacks 1, Two Jacks 3, Vreug of Laat 2 en Wups Pub 2

Voorronde

Week 37: maandag 9 september tot en met vrijdag 13 september

Contact

Secretariaat

Davy Cardinaal
info@wdc-darts.nl

Penningmeester

Ad Brekoo
penningmeester@wdc-darts.nl

Wedstrijdsecretariaat

Maik Brentjens
competitie@wdc-darts.nl

Toernooi Coördinator

Carin Brekoo
toernooien@wdc-darts.nl
commissies@wdc-darts.nl

Regioteam Coördinator

Martien van Kuijk
regioteam@wdc-darts.nl
cup@wdc-darts.nl

Adres

Weerter Darts Competitie

St. Willibrordusstraat 15 6031 CX Nederweert kvk nr.: 40177001